Hyundai Motor Czech mění management

Hyundai Motor Czech v září opustili dva manažeři z obchodu a marketingu. Firma sloučila některá oddělení a přepracovala strukturu dosavadního managementu. Důvody změn našemu portálu popsal šéf importu Martin Saitz. Bude se hledat nový marketér, máme i další informace.

Z firmy odešli v září dosavadní obchodní ředitel Pavel Tomášek a marketingová ředitelka Jana Sekeráková.

Jana Sekeráková

Šéfka marketingu přišla do HMCZ v červenci 2019 z mediální agentury Mindshare, kde zastávala funkci Client Leadership Director. Ve firmě vydržela zhruba čtrnáct měsíců.

„Příliš si nerozuměla s korejskými manažery firmy. Na konci září se vrátila z dovolené a dohodla se s vedením na odchodu dohodou,“ upřesnil nám situaci obeznámený zdroj.

Vedení obchodního oddělení od října přebral Ondřej Pospíšil, dosavadní sales manažer nových vozů. Marketingové oddělení bylo sloučeno s produktovým týmem pod vedením nového marketingového ředitele Marka Trešla.

Marek Trešl

Pospíšil přišel Hyundai Motor Czech loni v září poté, co působil jako vedoucí fleetového oddělení Škoda Auto pro Česko. Trešl pro české zastoupení jihokorejské automobilky pracuje osmým rokem, předtím působil víc než pět let jako brand manager pro značku Ford.
Bude se hledat posila do marketingu

Marketingový tým pod Trešlovým vedením dál posílí manažer, který marketingové aktivity Hyundai Motor Czech povede. Jeho jméno zatím firma neoznámila.

„V závěru tohoto roku uvádíme na český trh hned několik nových a pro značku Hyundai důležitých modelů, a proto věřím, že změny v našem týmu přinesou posun na novou úroveň v oblasti prodejních aktivit i marketingové komunikace. Ondřej Pospíšil i Marek Trešl jsou profesionály ve svých oborech a jsem přesvědčený o tom, že dokáží přispět k upevnění dobré pozice značky na trhu a dál budovat její image technologického lídra,“ uvedl k současné situaci ve firmě pro časopis Automakers její generální ředitel Martin Saitz.

Zdroj: automakers.cz