Digitální transformace v automobilovém průmyslu

Důležité informace

Premier Publishing Ltd,

Datum:

20.05.2021(10:00) - 20.05.2021(13:30)

Místo události:

online

Registrovat

Zaregistrujte se zdarma a inspirujte se u světových lídrů, jak reaguje výrobní automobilový průmysl v rámci regionu EMEA na hrozby a maximalizuje nové příležitosti, jimž odvětví čelí. Světové nejistoty, cenové války a narušení dodavatelského řetězce v pandemii covid-19 vede k provozním a technologickým výzvám pro automobilový sektor.

Digitální technologie přetvářejí automobilový průmysl a narušují tradiční byznys modely. Vznikají nové příležitosti spojené s průmyslem 4.0 a společnosti se musí přizpůsobit novému prostředí.

Automotive podniky musí zrychlit adaptaci digitálních technologii a napříč celým dodavatelským řetězcem dělat rozhodnutí založená na analýze dat. Právě data hrají klíčovou roli ve všech procesech, jako je design produktů, nákup i výroba, ale také prodej a marketing.

Některé automobilky zlepšují své digitální schopnosti skrze reorganizaci, zavedení umělé inteligence, vytváření digitalizovaných obchodních jednotek a pracovních skupin, zatímco další uzavírají partnerství a tvoří společné firmy s cílem vytvořit odolnější byznys.

Digitální přetváření automobilového průmyslu je zároveň synchronizováno s dalšími změnami, jako je rozvoj elektromobility či autonomního řízení. K digitalizaci, zvyšující se odolnost a transparentnosti dodavatelských řetězců současně vede zvyšující se globální potřeba udržitelnosti a zodpovědnosti průmyslových odvětví.

REGISTRACE NA AKCI 

Register

Připojte se k diskuzi na tato témata a seznamte se s inovativními strategiemi a dostupnými řešeními, jež maximalizují tyto příležitosti.

Zdroj: automakers.cz