CEE Automotive Supply Chain 2021

Důležité informace

AutoSAP

Datum:

12.10.2021(08:30) - 12.10.2021(22:30)

Místo události:

Clarion Congress Hotel****, Jeremenkova 36, Olomouc, Czech republic

Vážení členové,

dovolte nám, Vás pozvat na čtvrtý ročník již tradiční dodavatelské konference CEE Automotive Supply Chain 2021, kterou pořádá Sdružení automobilového průmyslu v letošním roce opět v ČR.

Toto dvoudenní mezinárodní dodavatelské fórum, které tvoří konference, B2B jednání, výstava a networking se bude konat 12. a 13. října 2021 v Olomouci. CEE Automotive Supply Chain 2021 je určené pro dodavatele a subdodavatele automobilového průmyslu, kteří hledají partnery zejména v regionu střední a východní Evropy. Více informací o CEE Automotive Supply Chain naleznete na oficiálním webu konference https://www.ceeautomotive.eu/

Akce není jen konferencí, ale účastníkům přináší i možnost navázání obchodních kontaktů. Již před začátkem akce bude možnost si vybrat partnery na předem naplánované B2B jednání, na kterých bude možné diskutovat rozvoj obchodních vztahů.

Moderátorem akce bude Ivan Hodáč, automotive expert a bývalý dlouholetý generální sekretář evropské asociace výrobců automobilů ACEA.

V rámci konferenční části proběhnou diskusní panely a přednášky s následujícími tématy:

  • Budoucí vývoj autoprůmyslu v ČR a SR z pohledu finálních výrobců
  • Změny v dodavatelských řetězcích
  • Požadavky na CO2 neutrální výrobu, cirkulární ekonomika

 

Pro členy Autoklastru jsme připravili výraznou slevu z účastnického poplatku. Z původních 6900,- Kč za variantu STANDART na 750,- Kč bez DPH s tím, že za tuto cenu je možná účast pouze 1 osoby za členskou firmu.

Vzhledem k omezenému počtu takto zvýhodněných vstupenek bude při výběru použit systém „first come, first served“. Registrujte se tlačítkem registrovat vlevo.