Videokonference STROJÍRENSKÉ FÓRUM 2020

Important info

Strojforum.cz

Date:

05.11.2020
08:00 - 16:00

Event location:

Online

Ekonomika a strojírenství v době covidové z pohledu makro i mikroekonomického, vizionářského i manažerského

Na základě posledního vývoje událostí souvisejících s výskytem COVID-19 proběhne tento ročník Strojírenského fóra jako videokonference. Tato změna ale nijak neovlivní kvalitu a rozsah informací, které Vám Strojírenské fórum nabízí.

Mezi přednášejícími jsou renomovaní ekonomové, stratégové, vizionáři, interim a krizoví manažeři i zástupci firem, které svým proaktivním přístupem i produkty dokáží být nablízku svým zákazníkům. Videokonference poskytne prostor diskusím nad stavem tuzemských firem, zkušenostem, poučením a hledání cest i nástrojů, jak tuto dubu nejenom „přežít“ bez velké újmy, ale vytěžit z ní výhody i příležitosti.

Neteoretizujeme, netlumočíme moudra přečtená z knih, ale nabízíme zkušenosti a poznatky získané z praktického života.

Pojďte se přihlásit, prezentovat i diskutovat a pomoci uchránit co nejvíce zdravých firem při životě, kdy lidé budou mít svoji práci, za kterou firma i oni dostanou zaplaceno.

PROGRAM

V programu vystoupí:

  • Petr Karásek, majitel poradenské firmy ASCALAE spol. s r.o., viceprezident České asociace interim managementu.
    Téma: Krize jako síto – oddělí schopné podniky od těch ostatních. Co to vlastně firemní krize je a jakými zákonitostmi se projevuje při jejím postupném vzniku i při jejím řešení? Jakou roli hraje mentální příprava manažerů na příchod nestabilního období? …
  • Miroslav Singer – ekonom, bývalý guvernér České národní banky, v současné době ředitel institucionálních vztahů a hlavní ekonom společnosti Generali CEE Holding.
  • Martin Wichterle – majitel strojírenské skupiny Wikov Industry, skláren Bomma a Ruckl v Nižboru. Podporovatel mladých vědců na poli chemie, vnuk významného českého vědce Otty Wichterleho.
  • Lucie Teisler – vedoucí partnerka headhunterské firmy Anderson Willinger, spolupracuje se svými klienty při nastavení strategie a výběru firemního managementu.
  • Matěj Sulitka – vedoucí Ústavu výrobních strojů a zařízení, Fakulta strojní ČVUT v Praze.
    a zástupci firem z oboru stojírenství.

Konferencí Vás provede ROMAN DVOŘÁK, vydavatel a šéfredaktor MM Publishing a JIŘÍ HOLOUBEK, prezident Elektrotechnické asociace ČR.

Konference proběhne pod odbornou garancí Elektrotechnické asociace České republiky, Svazu strojírenské technologie, Inženýrské akademie ČR, Fakulty strojní ČVUT v Praze a jejího Ústavu výrobních strojů a zařízení RCMT.

NABÍDKA PARTNERSTVÍ

Máte co říct k tématu i Vy? Chcete prezentovat Vaše výrobky či služby, postupy a zkušenosti pro současnou moderní výrobu v kontextu cyber factory? Chcete se podělit o Vaše zkušenosti a vystoupit v programu?

Kontaktujte nás a staňte se partnerem konference!

Zaujal Vás program? Využijte příležitost a přihlaste se.
Nezapomeňte, zvýhodněné vstupné je do 22. 10. 2020.

Událost
DATUM
5. LISTOPADU 2020
MÍSTO
VIDEOKONFERENCE
CENA do 22. 10. 2020
960,- Kč bez DPH
CENA od 23. 10. 2020
1.100,- Kč bez DPH

 

Jana Vasilková
jvasilkova@exponex.cz
+420 736 637 073
Osoba3

Roman Dvořák
roman.dvorak@mmspektrum.com
+420 775 245 800

Další informace o konferenci najdete na www.strojforum.cz.